درباره آرم و لوگو بیشتر بدانید

درباره آرم و لوگو بیشتر بدانید

درباره آرم و لوگو بیشتر بدانیم

از زمانهای بسیار دور تاجران و بازرگانان از آرم و نشانه بعنوان امضاء و اثر کار خود برای معرفی محصولات در فضای کسب و کار استفاده می کردند.

آرم و لوگو نشانه هایی هستند برای حضور و وجود شخص یا شرکتی که در حوضه خاصی فعالیت می کنند وجود آرم برای شرکت ها جنبه برند سازی داشته و مخاطبان درک بهتری از کار بدست می آورد و باعث شده تا در ذهن ها هک شود.آرم ها و لوگوها طرح های گرافیکی هستند که توسط گرافیستان ایده پردازی و طراحی می شوند.

از آنجا که آرم و لوگو نشانه شخصیت شرکت یا کالای ارائه شده در فضای کسب و کار است لذا به نظر می رسد یکی از مراحل حساس در یک پروژه کسب و کار می باشد. جدی نگرفتن این موضوع می تواند یک شرکت یا کالای عرضه شده در بازار را به ورطه نابودی و شکست بکشاند و به همین دلیل تأمل زیادی را بر می انگیزد تا از لحاظ شکل و فرم با آرم ها و لوگوهای موجود در بازار شباهت بصری نداشته و به عنوان یک طرح اثرگذار در ذهن مخاطب ثبت گردد.

جدای از تأثیرات بصری موارد استفاده آرم و لوگو و یا نشانه ی یک شرکت در تمامی مبادلات تجاری و فرهنگی از ویزیت گرفته تا سربرگ و تمامی الغامی که یک شرکت را می تواند در فضای کسب و کار و عرضه محصولات معرفی نماید، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. لذا اینجانب بعنوان یک طراح به دوستان خود توصیه می نمایم قبل از انجام هر کاری در زمینه تبلیغات خود به این مورد توجه بسیار زیادی نشان دهند تا فضای کسب و کار ایشان مورد خدشه قرار نگیرد. یک آرم، لوگو و یا نشانه مشابه در فضای کسب و کار می تواند اثرات جبران ناپذیری را بگذارد.

گروه تبلیغاتی گرافیک نقطه امروز توانسته است با بکارگیری تجارب خود در زمینه طراحی آرم، لوگو و نشانه در فضای کسب و کار رضایت مشتریان خود را بدست آورد و آمادگی خود را در زمینه مشاوره، طراحی آرم و لوگو و نشانه های تجاری شرکتها و مؤسسات دولتی و غیردولتی، مراکز و بنگاه های اقتصادی کوچک و بزرگ اعلام می دارد.